| Arthur a întrebat:

Zilele trecute am avut o discuţie în contradictoriu. Eram acasă la prietena mea şi mă uitam la televizor în sufragerie. Prietena mea era la bucătărie şi îmi povestea ceva de zor iar mama ei de pe hol de la baie îmi spunea şi ea ceva. Nu înţelegeam nimic, aşa că le-am spus să nu mai vorbească ca televizorul. Soacrămia atunci s-a supărat foarte tare şi mi-a spus că sunt prost crescut ( ceea ce nu e adevărat pentru că am 1, 83 m ) pentru că am jignit-o spunând că vorbeşte ca televizorul, adică singură. Degeaba am încercat să-i explic că vorbeau ca tv-ul, adică stereo, una din dreapta, cealaltă din stânga, iar dacă ar fi trăit şi socrul aveam şi subwoofer.
Aşa că am ratat prânzul gustos şi vă întreb pe voi, cine a avut dreptate, ea sau eu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te feresti de acum sa mai pici in gura femeieiwinking

17 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Ea. Sunt lucruri care nu se spun unei femei. Macar poate ti-ai invatat lectiawinking

Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca nu aveti un televizor stereo, nu avea de unde sa inteleaga, saraca, ce ai vrut tu sa spui laughingDin intamplarea asta, sa-ti fie invatatura de minte sa nu iti mai enervezi soacra inainte de a lua masa.Si sa-ti mai aduci aminte de proverbul :gura bate fundul!

| tarziu a răspuns:

Femeile au intotdeauna dreptate, fara exceptii! (clar ca tu ai avut dreptate, sper sa nu vada in paranteza ca am pus'o)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

You're sweet. tu ai avut si umor, si si dreptate!

| Cory89 a răspuns:

Socrul a.ca.a. subwoofer, prost crescut a.ca.a. 1. 83 m rolling on the floor faina explicatzie ai dat laughing Buuun, asta ca asta... dar parerea mea e ca soacra a avut dreptate (fara suparare). E mai in varsta decat tine si trebuie sa o respecti mai ales ca e mama iubitei tale. Stii cum ii...Nu te pune cu soacra laughing Dar ca sa mai remediezi situatia, a-i putea sa iti ceri scuze de la ea si sa ii spui ca te-ai scapat fara sa vrei si ca sa te mai lingusesti pe lanag ea, a-i putea sa ii duci si o floricica (asa ca si copiii aia mici care fura flori din gradini ca sa le duca mamelor)hee hee Good luck!batting eyelashes

| Altu a răspuns:

Ea clar. Nefericit formulat. In cel mai fericit caz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat de entelijenti trebuie' sa fiti ca sa puneti botu', academic exprimandu-ma, la ce scrie baiatul (?!) asta aici?

| Arthur explică:

@Bent0108 - ce să-i faci, aşa-i cu noi aştia mai blonzi.

| Barajag a răspuns:

Uff draga, sa stii ca intotdeauna femeia are dreptate, chiar daca ai si tu cateodata, trebuie sa te abtiibig grin

| Razvan a răspuns:

Tu ai avut dreptate. Ce ti-e si cu femeile astea?thinking Nu asculta pana la sfarsit explicatiile si se grabesc sa traga concluziilehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dreptate a avut prietena ta, ca a tacut si n-a intervenit in discutie.
Off, soacrele astea laughing. Zi mersi ca nu esti fatahee hee.

| AndutzaAndu a răspuns:

Ei, trebuie sa stii sa te mai abtii, macar din cand in candhee hee. Si soacra-ta trebuia sa astepte ca tu sa-i explici tot. Dar tu ai avut dreptate, parerea mea!

| bnj a răspuns:

Tu ai avut dreptate. Daca ele nu si-au dat seama ca vorbesc amandoua in acelasi timp, nu ai cu cine. Fara suparare.

| DraIneR a răspuns:

Femeile au intotdeauna dreptate chiar daca tu nu le intelegi aproape niciodata big grin Greselile au fost ale soacrei si prietenei tale deoarece daca aveau ceva de zis nu trebuiau sa strige una dintr-o parte a cesei si cealalta la fel... Pe de-o alta parte a fost si greseala ta deoarece nu toti prind "glumele" iar ceea ce ai zis a fost clar o ofensa la adresa soacrei. iar daca soacra e olteanca atunci te inteleg laughing

| Hombre a răspuns:

Amice intotdeauna femeile au dreptate si trebuie sa te iei dupa ele... dar cu batu'. Si ai si doua pe cap, esti mancat.

| Ea12345 a răspuns:

laughing Si asa ai intrat in gura soacreibatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat