| ariana2001 a întrebat:

Ziua mea vine peste 2 saptamani,si m-am gandit sa fac petrecere in pijamale,dar n stiu ce sa fac,adica jocuri etc.,Daca ati mai facut petreceri in pijamale, implinesc 14 ani. Va rog, dati-mi un sfat!

Răspuns Câştigător
| Mjsaka a răspuns:

Chiar vrei petrecere in pijamale? happy In urma cu 3 ani, am facut si eu una, pe atunci aveam in jur de 12 ani. Ne-am distrat, am cumparat toate prostiile posibile, de la chipsuri la torturi de inghetata si altele. A fost destul de ok, ne-am jucat twister, am facut concurs cine danseaza mai frumos pe o melodie aleasa de altcineva si tot asa. Am avut inclusiv bere, iar dupa 12 noaptea, toate erau pe jos. laughing A fost super, nu voi uita niciodata noaptea aceea, chestii de fete, barfa, facebook. Si marturisiri peste marturisiri, fiecare incepea sa isi povesteasca viata la betie. laughing Am intrebat si in ce tara ar fi vrut sa traiasca, de ce. A fost interesant. Oricum daca ai imaginatie, ideile iti vor veni chiar si pe loc. Totusi ai grija ca invitatii sa nu se plictiseasca, sa fii mereu cu zambetul pe buze. Si sa nu uitam ca dupa vei avea ceva de curatat. laughing Stim cu totii ce ramane dupa astfel de petreceri. BAFTA! Sa te distrezi. :*

1 răspuns:
| Vvistula a răspuns:

Lasa totul sa vina din suflet si o sa te distrezi pe cinste