| iuliana40 a întrebat:

1) Tastarura mea nu e chiar praf doar ca ii lipseste f3 f5 am scapat tastatura si le-am pierdut pe jos pe f3 l-am gasit si- inca incerc sa-l pun si e putin varza pe unele am sacapat cola bere bacarde breez si trebuie sa dau cu siocanu sa mearga.
Oricum mi-am cumparat o tastatura la computerul meu nou am asus si ecranul e 3D si am cel mai rapid si nou pricessor de calculator deci tastatura mea noua nu vrea sa mearga.
Puteti sa-mi recomandati niste firme de tastaturi pentru calculatorul meu?

Răspuns Câştigător
| Lucian_4316 a răspuns:

Serioux

3 răspunsuri:
| Ghost_1336 a răspuns:

Ceva mai bun de facut decat sa srieti minciuni pe aici nu ai de facut?

| iuliana40 explică:

Dar tu nu ai nimic mai bun pe aici decat sa dai niste sfaturi de ****
care nu ajuta la nimic? Apropo dar tu nu puteai sa comentezi la altcineva ce eu nu prea mint si sunt o gramada care da.Du-te la ei! ma ma stresezi!

| deyutzxa a răspuns:

Eu am tastatura si mouse fara fir si merge mai bine, ai nevoie doar de 4 baterii, 2 la mouse si 2 la tastatura. Daca te ajuta cu ceva iti dau firma-Prestigio