| AlexandruMMM a întrebat:

A cumparat cineva vreodata ceva de pe „Magazin Premii"? Am vazut un utilizator rank 10 si avea un singur raspuns apreciat de editori. Doar eu sunt de parere ca ar trebui sa le inlocuiasca cu „Raspunsurile ce au primit funda". Ar fi mult mai convenabil si POSIBIL.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rentabil pentru utilizator.
Dar asa ceva NU va fi posibil.Sa- ti spun si de ce.Sunt utilizatori care dau funda la primul raspuns, uneori eronate.Sau doritorii de funde ii dau dreptate intrebatorlui doar pentru acel,, trofeu''Ceva de genul,, Pot face sex la 14 ani''Raspuns posibil pentru funda /moneda,, Cum sa nu! Desi ceilalalti ar zice ca ar bine sa mai aspteti, iar detinatorul unui banut ar explica si de ce!
Sa primesti si funda si banut este posibil!