| anonim_4396 a întrebat:

Ați observat cu funcția de căutare merge excelent de ieri? Doar că nu afișează toate răspunsurile recente în care se află cuvântul căutat ci doar alea mai vechi dar eu zic că e bine și așa...decât nimic.
Sau doar eu am norocul ăsta?

Răspuns Câştigător
| Gizăz a răspuns:

Și la mine merge. Am verificat acum, când în narcisismul meu patologic mi-am dat o căutate la nume. Mai rămâne de rezolvat problema cu afișarea voturilor și totul va fi OK.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, chiar. Mersi pentru pont. Chiar nu observasem încă.

| AudImagini a răspuns:

-Şi dintr'o dată sunt fericită-

| LifeFail a răspuns:

Da,aşa e, ai dreptate. Încă nu observasem.
Să sperăm că şi problema cu voturile se va rezolva.
Mersi, Jelli.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@AudImagini: de ce faci mișto? Am vrut să văd dacă doar la mine merge și dacă așteptarea de ieri într-adevăr a dat roade la toată lumea.

| Neimportant a răspuns:

Da am văzut și eu că a început să meargă.

| AudImagini a răspuns:

Fac mişto şi nu îmi dau seama?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@AudImagini: imi cer scuze dar credeam ca esti sarcastica. Ma gandeam ca prin postarea ta ai spus ceva de genul: „da, vai ce mult imi pasa de asta, mi se rupe, nu o sa devin mai fericita din asta". Scuze insa, daca te-am inteles gresit.