| Woodenpints91 a întrebat:

A observat cineva că unele cuvinte din răspunsuri (mai ales cele ce se referă la mâncare) apar cu albastru, şi duc spre gustos.ro?
Ce-i cu atâta AdBlock...

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Sunt cuvinte cheie care duc spre site-ul lui Catalin(daca am inteles bine) - gustos.ro

| Vizitiul a răspuns:

Pastele mamii lor de pizze bolnave ce sunt. (Ne)clatitele dracul...

| CoquineNoire a răspuns:

Eu radeam cel mai mult cand vedeam cand cineva zicea "copy-paste"... voila.

| Woodenpints91 explică (pentru CoquineNoire):

Paste şi pizza. Not bad.

| AaaMoods a răspuns:

Nu stiu u ai spus!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gogosi, pizza, paste, dovlecei, sarmale, friptura, mici, spaghete, trebuiesc evitate, pe mobil eu am numai cuvinte portocalii.
In concluzie, pentru administratie: nu ne mai vinde gogosi ca nu suntem mici, si ne dam seama ca stati cu clatita pe cascaval.

Răspuns utilizator avertizat