| ArinaMK a întrebat:

Acum aveti ocazia sa le faceti o dedicatie celor care va tot dau stupid!

si daca vad vreun stupid la raspunsurile de la intrebarea asta caut in tot TPU si va gasesc, si va umplu de stupizi!

Răspuns Câştigător
| SAWdoarSAW a răspuns:

Da chiar am o dedicatie!
Deeshteeptule deci tu chiar n-ai ce face ce crezi ca demonstrezi cu faptul ca ne dai stupid?
Esti mai presus de altii?

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Iarasi tu, care ai umplut TPU-ul de "stupizi" si acum te distrezi pe seama celor carora inca le mai pasa? Esti funny!

Pai, ce dedicatie sa-ti fac? Tine-o tot asa! Daca asta te face fericita...

NOname
| NOname a răspuns:

Da, Amanda. Era suficient sa arunc doar o privire pe voturile acordate de tine, ca sa-mi dau seama ca dedicatiile sunt de fapt pentru tine, iar aceasta intrebare este pusa in bataie de joc. Iar daca n-a fost asa, atunci permite-mi sa te anunt, ca nu esti tocmai cea mai in masura sa-i judeci pe altii, din moment ce si tu faci acelasi lucru, aceleasi greseli. Mai intai corecteaza-te pe tine, si abia dupa apuca-te de ceilalti! Succes!

NOname
| NOname a răspuns:

Ok, dar de ziua de azi ce zici? Nu sunt cumva numai astazi cateva zeci astfel de voturi, acordate celor, parerea carora n-a coincis cu a ta, nu celor care intr-adevar au raspuns stupid?
Eu nu te judec, e treaba ta ce faci. Ideea e ca nu prea ai dreptul la astfel de intrebari. Cum am mai spus, mai intai corecteaza-te pe tine!
Numai bine!

| AnneMarri a răspuns:

să fie sănătoşi kiss
haideţi măi, chiar vreţi să le luaţi şi bucuria asta? lasăţi-i-n amaru lor că-i singura lor bucurie şi singura treabă la care se pricep (mă refer la cei care dau stupid fără ca măcar să citească răspunsul) pentru că, în fond, ce rău vă face că punctajul nu vi-l afectează?

| ArinaMK explică:

@Noname
tu vorbesti despre mine?

| ArinaMK explică:

Acesta nu a fost de la inceput contul meu.
A fost al altcuiva. S-a dus intr-o vacanta si mi-a lasat mie contul ca sa am grija de el(adica sa-i procur funde) daca nu ma crezi uitete la intrebari si ai sa vezi ca unele intrebari nu erau ale mele(erau formulate mai pueril... si gramatical vorbind)
Azi l-am intrebat daca imi da mie contul lui si a zis ca s-a plictisict de el si am schimbat parola asa ca...
nu eu am dat acele stupide.

| ArinaMK explică:

Dar tu te-ai uitat si la ce raspunsuri am dat stupid?

| aniriiiiii a răspuns:

Cei care dau stupid, inseamna ca nu stiu sa respecte parerea celorlalti si ca uneori nu suporta adevarul.Frustratiiii!

| Ion a răspuns:

Sa ma frec in toti aia care dau stupid. fi atenta la ce am primit stupid. era o intrebare de ce fetele nu recunosc ca fac sex oral si anal si eu zic pentru ca le e rusine. si primesc stupid. sigur am primit stupid de la un homosexual care nu a atins vreo fata in viata lui. pana si mama-sa se fereste de el. jeg ordinar.