| BrokenAngel_7270 a întrebat:

Acum o ora am pus o intrebare iar acum cand am dat la Intrebarile mele sa vad daca am vreun raspuns nu mi-a aparut decat intrebarea care am pus-o ieri sau in alte zile. Dc nu-mi apare?

Răspuns Câştigător
| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Poi poate nu l-ai trimis. Sau poate atunci nu erai logat. Sper ca ti-am fost de ajutor tongue

1 răspuns:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că întrebarea respectivă ţi-a fost raportată. Dacă tu consideri că ţi-a fost raportată abuziv, trimite un mesaj la Contact şi în câteva zile întrebarea va fi reactivată (asta dacă, într-adevăr, nu încalcă regulamentul)! Succes!