| eu_5214 a întrebat:

Afara cam bate vantu si eu vreau sa merg la discoteca dar m-am gandit sa ma imbtac asa un maieu pe gat negru o bluza neagra peste o pereche de blugi asa mai seschisi cu ceva pete mai inchise pe ei o curea neagra si o pereche de cizme dar imi trag blugi peste in asa fel in cat sa nici nu mi se vada ce ziceti? si parul vad eu cum il fac oricum cat mai simpu :*

6 răspunsuri:
| 発行機関月は地獄に行く a răspuns:

S-ar potrivi desul de bine, mai ales ca mergi la discoteca.

| Razvan_8378 a răspuns:

Ia mai bine niste adidasi si trage un pic blugii peste ei (de preferat blugi albastri inchisi o sa arati super) si in disco sa ai un tricou cu ceva pe el gen grafica emo sau ceva mai de generatia noastralaughing
Bafta

| Reny a răspuns:

Buna!
E super alegerea tawinking
Distractie placuta la discoteca!

| Irinushh a răspuns:

Eu zic sa nu iti tragi blugii peste cizme. Si sa iti iei o curea rosie, sau gri. Daca iti iei o bluza pe gat, prinde-ti parul in coada si da-te cu contur. Sau daca nu iti place parul prins, fa-ti niste bucle la varfuri si ia-ti doua suvite din fata si impleteste-le si dupa aia prindele impreuna la spate. Nu stiu daca ai inteles ceva din ce ti-am spus, da no :*

NOname
| NOname a răspuns:

Cum ai reusit sa confunzi "Totul despre TPU" cu "Beauty & Fashion"?!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oare la tine in cap nu bate vantul? Vezi ca ai gresit categoria si mai scrii si execrabil! Intrebarea ta ar cam fi calificata pentru raportare!
Avand in vedere ca e urat afara atunci nu mai bine stai tu macar 2 ore sa citesti ceva la romana?