| Laura1092 a întrebat:

Aici pe TPU, exista un grad mai mare decat cel de senior? Cum devii senior?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dupa 10 zile de activitate si 100 de raspunsuri devii senior. Se poate spune ca exista grade mai mari, respectiv expert TPU si user-ul anului. Numai bine!

4 răspunsuri:
| jadir a răspuns:

Mai este cel de expert TPU

| chrystyan21 a răspuns:

Nu este un grad mai mare. Ca sa devii senior trebuie sa raspunzi la peste 100 de intrebari

| DraGfirE a răspuns:

Prin raspunsuri explicative si mai este si expert TPU si userul anului etc. daca te uitai peste comunitatea sus e vei vedea ca sunt si altele.

| Alecsandri a răspuns:

Dupa 10 zile de activitate si 100 de raspunsuri devii senior.