| Larisaaaaaaaa133 a întrebat:

Al catelea episod din "Teresa" a fost azi(03.07.2011)Fundaa`

Răspuns Câştigător
| SMTHING a răspuns:

Buna,a fost episodul 140 love struck
Ador

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ce cauţi la "Totul despre TPU"?
Te-au dat afară de la "Filme & Seriale"?

NOname
| NOname a răspuns:

Larisaaaaaaaa133, dragă, cu acel "stupid" şi "Alceva?" mi-ai arătat cât de matură eşti şi câte ai înţeles din ceea ce ţi-am spus. Plecând de aici, nu mai am ce discuta cu tine. Dar în caz că te trezeşti la "suspendaţi", nu te mai întreba "de ce?"! Succes!

| SMTHING a răspuns:

Merci di funda

| sabinaelena a răspuns:

Astazi a fost episodul 140 sper ca te-am ajutat

| crysstyann a răspuns:

Episodul125

| Larisaaaaaaaa133 explică:

NoName cand am pus prima data intrebarea am pus la filme & seriale si n`a mers apoiam pus alta categorie.
Alceva?