| BeautifulAngel a întrebat:

Am dat mai multe voturi pana acum, si imi zice ca daca vot da multe voturi de nefolositor si stupid nu o sa mai am contul
si daca dau amuzant si resul tot asa imi scrie
P. S. ce sa fac sa nu imi mai apara?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu poti face nimic, avertizarea a fost introdusa de astazi si este afisata de programul TPU indiferent ce vot dai. A fost introdusa din cauza multor votari abuzive si se pare ca nu face distinctie in privinta voturilor. De altfel, daca ne gandim bine si la voturile pozitive poate fi abuz, daca raspunsul este prost si este votat pozitiv. Numai bine!

3 răspunsuri:
| TEDY2012 a răspuns:

Mesajul ala apare implicit nu e nici o problema daca apare, zice doar sa nu dai nefolositor si stupid pe nedrept.

| Neimportant a răspuns:

Pe TPU au avut loc astăzi nişte schimbări iar în legătură cu întrebarea ta poţi să dai câte voturi vrei dar să nu fie abuzive.

| TeoPT a răspuns:

Este o avertizare care trebuie băgată la cap. Nu dispare, n-are cum să dispară. Ține cont de ea.

Baftă