| Fatamuntilor a întrebat:

Am descoperit optinea,, da nota intrebarii"! Ce importanta are pentru intrebator?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite, ti-am gasit prin arhiva de pe blog unde a scris prima admina (Raluca Diaconu) despre aceasta functie. Aceasta functie care nu prea face ce se zice pe acolo.

http://www.tpu.ro/blog/?p=808

Probabil o fi mers pe atunci. Acum nu cred ca e decat de forma. Si asa au bagat alte functionalitati similare(mai recente).

Si inca ceva. Din motive nu-stiu-de-care, aceasta functionalitate pare sa fie ocolita destul de mult. Sau doar asa fac eu?

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Merci,sunt lamurita.Multumesc si pentru efort! Cred ca acesta intrebare nu a mai fost pusa.

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Crezi tu, dar crezi degeaba! Intrebarea a mai fost pusa pe site, de mai multe ori. Poti controla cu functia "cauta intrebari si raspunsuri". happy

13 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
e demult aceasta optiune, cred ca este vorba de un calificativ dat intrebarii, cat de mult sens are intrebarea...cred ca ceva de genu.
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Ok... eu ca intrebator, de unde stiu ce calificativ am? Imi apare undeva?

| caramela a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu cred ca poti vedea, iar daca se poate, una eu nu stiu..ramane sa aflam.

| SimonaCristina a răspuns:

Buna.
Imi spui si mie unde, te rog?

| Fatamuntilor explică (pentru SimonaCristina):

Chiar sub intrebare vei gasi asta Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o chestie care a fost bagata pe site si a fost lasata neterminata de fapt. Acum a aparut chestia asta cu evaluatul intrebarii. Functionalitatea asta de care zici tu a cam ramas de forma. Eu nu i-am vazut niciodata utilitatea in actiune. N-am vazut decat presupuneri de la utilizatori. Mai mult presupuneri decat ceva concret si veridic.

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Daca primesti multe recomandari, intrebarea ta devine intrebare recomandata. Sper ca ti-am fost de ajutor, o zi buna sa ai!

| CMaria21 a răspuns:

Acea intrebare a ajutat mai multe persoane!

| OMGisBrainiac a răspuns:

Nici eu nu vad, dar oricum este pierdere de vreme nimeni nu se baga la chestii de alea...
Bafta

| Adusca a răspuns:

Vezi cat de utila e intrebarea

| AndreiAndrew a răspuns:

Prin aceasta nota intrebatorul vede cat de utila e intrebarea lui!