| vassy7210 a întrebat:

Am gresit o litera la email cand mi-am facut cont pe TPU si nu stiu ca sa schimb emailu fara sa imi fac alt cont...cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| mola a răspuns:

Buna.

Nu te ingrijora! Poti sa repari greseala! In stanga, Este un tabel portocaliu unde, sus, scrie : Logat ca vassy7210. Putin mai jos scrie ''Editare Date Logare''. Iti arata adresa de email veche. Tot mai jos scrie ''Adresa de email noua''. Si scrii ce trebuie.
Pentru mai multe :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Sper ca te-am ajutat.

3 răspunsuri:
| ronaldo5042 a răspuns:

Daca tocmai tiai facu cont trebuie sa apara in dreapta ecranului niste intrebari ajutatoare ca sa te poti descurca pe site cauta acolo ce ai nevoie. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| IngerG a răspuns:

In stanga exista " Editare date logare". De acolo schimbi

Răspuns utilizator avertizat