| ThePathWalker a întrebat:

Am început sa folosesc site-ul asta după un an și ceva de inactivitate și mi se pare mie sau TPU a suferit un proces de degradare? Întrebari și răspunsuri de o calitate mai prosta, mai putine si nici adminii nu mai șterg întrebările cu teme.

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ai constatat realitatea.

| Fatamuntilor a răspuns:

Intrebarile cu teme pot fi raportate/ sesizate, pentru ca adminii se bazeaza si pe ajutorul userului simplu, fara drept de moderare.
Fiecare raspunde la intrebari asa cum se pricepe /cum le taie capul.
Persoanal ignor postarile de acest gen.

| UnPisic a răspuns:

Adevarat, nu prea stau pe TPU dar si eu am realizat asta.
Macar pe Yahoo Answers te mai ditrezi gasind prostii, aici, nimic! (si pun unii intrebari la care chiar n-au cum sa gaseasca raspuns. Adica frate, Google exista.)