| JasonMcCann a întrebat:

Am întrebat de multe ori cum să văd ce răspunsuri au fost votate și cum. Mulți mi-au răspuns că trebuie să dau o tură pe la răspunsuri și atunci văd cum au fost votate. Dar, când mă duc la "Răspunsurile mele", după ce dau click pe un răspuns, nu îmi arată cum a fost votat. Unde anume ar trebui să arate?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

De fapt...trebuie să dai click pe link-ul întrebării(apare sub răspuns; dacă intri la răspunsurile mele) Iar după ce ai ajuns la întrebare te uiți la răspunsul tău,iar sub el îți apare Răspunsul este:
Folositor,nefolositor,amuzant, inteligent, stupid și sub fiecare.sunt numere.
Numărul reprezintă câte voturi de...ce scrie deasupra ai. happy

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Sub fiecare răspuns se află şi voturile primite.
http://i.imgur.com/HDKEi.jpg

| misterioaѕa a răspuns:

Un alt ironic care pierde timpul pe TPU!
Nu am timp de tine! O zi plăcută