| BeLyNdA a întrebat:

Am nevoie de mai multe opinii:cum pot face mai multe funde in mai putin timp? Stiu ca trebuie sa raspund la mai multe intrebari, dar mie mi se pare destul de greu. Voi ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| SmileFreedom a răspuns:

Pai baza acestui site este pe colegialitate si pe ajutorarea oamenilor care au probleme.Nu mi se pare logic sa iti faci cont pentru a fi pe locul 1. Cei care au ajuns sus au muncit si s-au straduit sa dea raspunsuri bune. Daca tu chiar vrei poti sa iti faci cont pe alt id si sa iti raspunzi la intrebarile pe care le pui cu acel cont...Dar e aiurea.
Oricum succes si sa ajungi cat mai repede in varf ajutandu-i pe ceilalti:*

1 răspuns:
| MarasacRăzvan a răspuns:

TPU nu este un concurs de funde dupa parerea mea, este un site de ajutor reciproc, o comunitate unde se intreaba si se raspunde nu pentru a primi funde ci pentru a ajuta oameni sau a fi ajutat de altiitongue