| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare, cand adaug pe TPU un utilizator la ignorati, imi mai poate vedea intrebarile? M-am uitat la intrebari frecvente incercand sa ma documentez, am gasit acolo ca nu imi mai poate da reply, raspunde la intrebari sau trimite mesaj, dar atat.
Eu vreau sa stiu daca imi mai poate vedea profilul si intrebarile, am adaugat deja pe cine voiam (o cunostinta), dar stiu sigur ca tot intra pe profilul meu sa vada ce raspunsuri/intrebari postez, si nu imi convine asta, vreau sa nu imi mai poata accesa profilul deloc si sa nu mai poata vedea nimic.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, userul ignorat îţi POATE vedea întrebările/răspunsurile/profilul!

NU ai ce/cum să faci ca el să nu mai intre pe profilul tău şi să-ţi vadă postările!

Toate cele bune.

| MarianWLF a răspuns (pentru bursuc001):

Ma temeam de asta, ok, pai atunci daca o sa incerce sa ma deranjeze voi ramane la ultima optiune, atac la reteaua de net.

| bursuc001 a răspuns (pentru MarianWLF):

NU are cum să te mai deranjeze happy

NU mai poate să-ţi răspundă la întrebări ( nici măcar să comenteze către alţi useri la întrebările postate de tine ), NU mai poate să-ţi trimită mesaje private, etc.
Se poate doar UITA mult şi bine la postările tale rolling on the floor

Sau, cel mult, îşi poate face alt cont de pe care să te "streseze" sad
Oricum, şi acela îl poţi băga în lista de IGNORE laughing

Şi eu am vreo 50-100 de useri în lista de IGNORE şi vor sta acolo mult şi bine rolling on the floor

O zi frumoasă.

4 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Da, poate. Are acces la intrebarile tale prin profilul tau.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai cuminte ca TPU ii transforma pe astia din agresori in stalkeri cu beneficii.