| RainOfColors a întrebat:

Am o intrebare: In functie de ce criterii se aleg intrebarile recomandate? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Printre intrebarile recomandate se numara cele cu adevarat interesante sau care cauta o rezolvare mai laborioasa. Vrem sa provocam comunitatea sa se implice in dezbateri, dar sa ne asiguram si ca cei cu probleme urgente sunt ajutati.

Alexandra - TPU

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Se ia în calcul seriozitatea lor, urgenţa, formularea, gramatica, respectarea regulamentului, subiectul abordat, originalitatea, etc.

| Brâncuşi a răspuns:

Cât de serioase sunt şi cât de inteligente părerea mea.

| PotatoMustDie a răspuns:

Se ia in calcul daca e o intrebare serioasa, daca e corect scrisa gramatical, daca se incadreaza in subiect etc.

Sper ca te-am ajutat.