| Zoey112 a întrebat:

Am o intrebare:
la punctaj imi apare ca am 22 de raspunsuri castigatoare iar acolo unde sunt imaginilie cu funde imi zice ca am 18.
de ce?

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu lua punctajul foarte mult în considerare. Roboţelul e repetent la matematică şi nu le potriveşte prea bine. E doar o aproximaţie, atât.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și tu după ce alergi? După funde sau să fii utilă celorlalți?
Vei vedea după reactualizarea punctajului ori acele întrebări au fost șterse și implicit toate răspunsurile cât și cea premiată.
Ai 22 de funde!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
si la mine scrie ca am un numar de fundite si la raspunsuri castigatoare am mai m ult, dar asta nu e suparare
pentru mine, pentru tine este?
important e ca vrei sa ajuti comunitatea nu?
O seara bunahappy

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Nu e adevărat poate numai ție, noi/eu văd ca ai 18 raspunsuri cașstigătoare. Probabil mai au cei de la TPU sa îți actualizeze fundele. Apropo felicitări pentru funde.
Îți urez o zi perfectă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta reactualizarea.Este posibil ca unele funde, daca le-ai primit la intrebari care au incalcat regulamentul, sa fi fost sterse odata cu intrebarea respectiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O să ţi se actualizeze, stai liniştită, ai şi tu un pic de răbdare!
Şi nu alergăm după fundiţe, suntem aici să ajutăm.
Te pup!