| anonim_4396 a întrebat:

Am o mica nelamurire :am observat ca in dreapta putin mai incolo de poza de la profil scrie dedesubt sunt voturile(punctajul total)si mai sus putin scrie "RANK"ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Tamiki a răspuns:

Este pozitia ta in clasament. Fundita?big grin

8 răspunsuri:
| Gufiii a răspuns:

Locul,din clasamentul general, pe care te afli de pe TPUwinking funda?

| Resource a răspuns:

Adica la ce stadiu ai ajuns, cate voturi ti-au dat.

| Beastboy a răspuns:

rolling on the floor da super tare replicawinking bafta cu rankul

| PeStraziGoale a răspuns:

RANK = loc in clasament.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rank inseamna pe ce loc esti in top!
FUNDA?

| b342 a răspuns:

RANK-UL este locul tau pe TPU si trebuie sa fie cat mai mic. Uita-te la Comunitatea TPU http://www.tpu.ro/useri. Cu cat dai mai multe raspunsuri, sau primesti funda RANK-UL devine mai mic. Sper ca te-am ajutat.
Bafta!

| b342 a răspuns:

@Ionut, de parca tu ai stiut din prima ce-i ala RANK. oh go on

| Confucius a răspuns:

Doamne tu nu stiai ce inseamna rank