| xLove a întrebat:

Am o problema cu TPU. Au trecut peste 24 de ore de cand am dat unele raspunsuri. imi apare la profilul de TPU ca am dat doar 6 raspunsuri, cand de fapt eu am dat vreo 20-30. Acele 6 raspunsuri s-au publicat foarte repede, insa celelate... daca dau acolo unde scrie,, 6" raspunsuri imi apar toate, dar cifra 6 nu se mareste la cat ar trebui. Raspunsurile sunt puse, le apar tuturor la intrebarile la care am raspuns.
La intrebarile puse de mine la profilul meu de TPU scrie ca am postat 0 intrebari, insa daca dau acolo am vreo 5. Sunt toate publice, la unele am dat si funda. La fiecare intrebare am raspunsuri.
La poza de profil tot la fel, au trecut peste 24 ore de cand am pus dar nu apare. Nu era o imagine vulgara, era o imagine in care ningea si scria "Astept sa ninga". Acum am pus alta cu niste buze vopsite in culorile steagului Romaniei.
Help!

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Maine dimineata se face reactualizarea paginii tale de pe TPU si le vei gasi pe toate in pagina ta. NU uita sa dai click pe -> Salveaza Profilul la fiecare modificare pe care o faci aici http://www.tpu.ro/site-users/edit/ inclusiv poza ta.

Mi-am modificat avatarul. De ce nu imi apare?
Fotografia ta de profil nu va aparea automat peste tot pe site. Are intai nevoie de aprobarea unui admin, iar daca nu are un caracter obscen sau indecent va fi aprobata in decursul unei zile de la incarcare. Iti dau un sfat: nu modifica in fiecare zi poza daca vrei sa ai totusi o poza la avatar.
Bafta!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este bine să citești și asta, http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Și mai trebuie să mai respecți și categoria.
Pa, pa.

| xLove explică (pentru Legiuitoarea):

Am citit, insa poza de profil tot nu o am!

| Legiuitoarea a răspuns (pentru xLove):

Bună.
Poza se modifică în maxim 24 de ore dacă respectă dimensiunile avatarului și dai clic pe Salvează profilul.
Pa, pa.