| Adry05 a întrebat:

Am o problema. Pe profilul meu apare ca am 41 de raspunsuri apreciate de admini (chiar le-am numarat din acea categorie si chiar 41 sunt laughing ) dar cand intru pe `magazinul TPU` imi arata doar 25 de monede. De ce?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Fiecare monedă expiră în decurs de 180 de zile de la obținerea ei. La profilul fiecăruia, întotdeauna va apărea numărul total al monedelor acumulate.
Acolo, la Magazinul de Premii, afli câte monede mai sunt valabile. Restul, nu mai pot fi folosite.

11 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Restul monedelor au expirat, de aceea nu-ți mai ies la socoteala. Dacă intri la notificări, vei vedea cât are valabilitate moneda primită.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au expirat daca nu le ai folosit

| mudokins78 a răspuns:

Ti le-au luat camatarii! :-)

| mudokins78 a răspuns:

Ai văzut! Am avut dreptate!
Tot un fel de camatareala e.
îţi dau, dacă nu le foloseşti la termen, ţi-le iau! (Ce lume dom'ne)

| Adry05 explică (pentru mudokins78):

Cam stupida regula

| mudokins78 a răspuns (pentru Adry05):

Ai sub avatar eticheta cu campionul zilei!
Conform regulamentului ar fi trebuit să primeşti un tricou şi o cană. Le-ai primit? (Ceva îmi spune că nu!)

| suntserios a răspuns (pentru mudokins78):

Normal ca nu le-a primit, ca nu se mai dau de vrei 2 ani.

| Adry05 explică (pentru mudokins78):

Premile alea nu se mai dau. Dar am prins perioada cu premii prin tragere la sorti si am primit un set de creme si accesorii de baie. happy

| Adry05 explică (pentru mudokins78):

Si am primit si un tricou (alb de data asta cu stema TPU) atunci cand a fost aniversarea site-ului + o diploma draguta cu poezie.

| floresdemayo a răspuns (pentru Adry05):

Ce drăguț din partea lor!

| Adry05 explică (pentru floresdemayo):

Da, chiar da, e amuzant ca atunci cand era moda cu tricoul m-am luptat de vreo 3-4 ori ca sa-l castig si totusi n-am reusit si eram suparata cand s-a scos. laughing Si iti dai seama ce surpriza frumoasa am avut cand a venit tricoul acasa mai ales ca nu stiam nimic ca ar trebui sa vina.