| biutzaGiRl a întrebat:

Am o sugestie pentru TPU. Ati putea va rog sa adaugati o categorie cu vedete/celebritati? Va rog mult de tot, pentru ca am avut de pus cateva intrebari si nu gaseam o categorie potrivita. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este necesar, sa stii. Poti sa pui si la,, Conversatii,,.

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dina a răspuns:

Da dar cu asa intrebari trebuie sa te adresezi la administratorii siteului, si pina la urma puteai sa incadrezi intrebarea la "timp liber","adolescenti","conversatii".ma rog)