| anonim_4396 a întrebat:

Am observat ca se poate sa ne stergem pana si raspunsurile castigatoare. Mi-am sters vreo 2 raspunsuri care au fost alese castigatoare cam "abuziv", iar eu detest sa primesc "funde" nemeritate sau sa le primesc pe raspunsuri d-alea mai banale. Acum apar ca anonime.
Ce vreau sa intreb? Am observat ca scade numarul de "funde" la profil, dar se scad si punctele(cate 100 puncte fiecare)? Sau raspunsurile normale, daca le stergi atunci pierzi si punctele castigate pe ele?

Sau ma voi convinge de asta maine dimineata cand se actualizeaza punctajul? big grin Ma gandeam ca stie cineva pana atunci...nu ca m-ar interesa punctele, dar ma interesa sa fiu primul care intreaba asta

Răspuns Câştigător
| justitiarul a răspuns:

Ti-ai sters fundita data de mine? Ru-si-ni-ca!
Odata cu pierderea funditei e clar ca ti-ai pierdut si punctele sad

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Metro, din câte ştiu, punctele se scad doar în caz dacă postările dispar de tot de pe site, dacă nu mai rămâne nici urmă de ele. Însă n-aş putea să-ţi garantez 100% acest lucru. Îţi spun doar ce am observat/auzit.
Eventual, anunţă-ne şi pe noi mâine, după ce afli rezultatul experimentului.

| justitiarul a răspuns:

Metrolaughing)Asta e o fundita meritata!

| Skylerx a răspuns:

Tu inseamna ca vrei sa muncesti gratis. Nu cred ca stii ce inseamna fundele! Funda este o 'rasplata' a raspunsului pe care il dai. Acum, e treaba ta ce faci cu viata ta, dar sa stii ca eu in locul tau nu mi-as sterge nimic din cont! Ni-mic!
In legatura cu intrebarea ta, da. Se scad punctele daca stergi cateva din intrebari, raspunsuri sau funde. Pentru ca ai primit puncte pe ele si se vor lua.
App: n-am nimic cu tine, nu vreau certuri si d-astea. Am spus doar parerea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu astept optiunea de stergere a celorlalti useri, pfffff...ce-o sa ma mai distrez. Sper sa se implementeze rapid, ca de raspuns la bazaconii m-am cam saturat.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, justitiarule, am sters-o. Ti-am spus ca regret "fundita"! tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mos Craciun si prietenii sai, @justitiarule!