| Fatamuntilor a întrebat:

Am observat mai multe tipologii de useri
-cei care si-au pastrat contul, numele, uneori si poza de la incepuri
-cei de mijloc, cumintei dar care cer stegerea contului, dar revin in scurt timp cu unul nou. De mai multe ori.
-cei care desi sunt suspendati(avertivati) isi fac conturi noi.
Uneori editeaza raspusuri sau sterg ce l-ar putea compromite. Astia sunt cei mai periculosi ca de multe ori scriu prostii sau jignesc. Ca e rostul? Apoi daca eu raportez si ei editeaza, cum ajunge acolo,, sus''in forma editata?
Captura de ecran si trimis la admin sterg, se aplica sanctiunea.
Mai are rost tot acest efort, daca oricum isi fac alt cont?

18 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Eu le fac inainte de raport printscreen și ii trimit Cristinei prin e-mail dovada, pentru ca asa cum ai spus își modifica răspunsurile ori și le șterg și nu cred ca mai apare nimic în evidenta. Unii se cred ca pe internet se pot desfășura în toată splendoarea lor și nu le pasa dacă jignesc pe alții. Unii își dau arama pe fata ce fel de oameni sunt într-adevăr, oricat ar spune acestoa ca nu sunt.

| Fatamuntilor explică (pentru MihaelaDart):

Deja nu mai pun,, botul'' la jigniri, nici nu raspund la provocari.Totusi uneori aceste chestii vin si din partea adultilor care sunt trecuti binisor de prima tinerete si ar trebui sa se abtina.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Știu, dar nu sunt de acord sa ma las jignita ori batjocorita pentru ca asa le face lor plăcere, astfel ca prin asta, Cristina ii rezolva pe moment.

| Fatamuntilor explică (pentru MihaelaDart):

Nici eu sunt de acord! totusi nu eu nu pe nimeni la ignor si nici nu voi face.II las in plata Domnului.In schimb, cei care ma ignora pe mine (mojolitatea) ori nu mai sunt activi ori au fost suspendati neliminat.

| MihaelaDart a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Eu nici in viata reala nu accept cuiva sa ma jignească, efectiv ii spun adevărul în fata chiar dacă îl va durea și am întrerupt legătură definitiv cu respectivul. :-D

| anonim3248 a răspuns (pentru MihaelaDart):

Cum ai scris că faci e cel mai bine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

"-cei care desi sunt suspendati(avertivati) isi fac conturi noi.
Uneori editeaza raspusuri sau sterg ce l-ar putea compromite."

adica toate derivatele userului anonim... si ce o mai avea el pe acolo? Omul are ceva probleme, m-am plictisit de tampeniile scrise de el. Dam raport si aia e.

| Fatamuntilor explică (pentru suntserios):

Raport,corect!
iti aduci aminte de AlexDorinel? cate raporte si-a luat pana l-au avertizat? Nici nu credeam ca nu reveni dupa perioada aia cu intrebarile lui tampite! Dar a trecut mai bine de un an de atunci!
Ca el si ca cel mentionat de tine or mai fi...Mai era unul care zicea ca frate-su nu ii trimite laptop din Anglia, tot noi suntem panarame
Si pana nu renunta singuri nu scapam de ei.

| suntserios a răspuns (pentru Fatamuntilor):

AlexDorinel era special.
Din păcate moderarea pe parte de suspendat useri e din ce in ce mai slabă.

| IntroducNume123 a răspuns (pentru suntserios):

Suntserios, scuze ca e outtopic te uiti la wrestling? tu ce parere ai de wrestling? chiar de nu te uiti? eu ma uit si am 25 ani, nu il cunosti nici macar pe John Cena?

| suntserios a răspuns (pentru IntroducNume123):

Nu m-am uitat nici macar odata.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, areDa, are, că se plictisesc singuri acasă.

| Fatamuntilor explică (pentru sadrian46):

Unii nu se plictisesc! nici macar nu fac pauza.Din fericire(sau din pacate) ii descopar destul de repede!

| Florian80 a răspuns:

Sunt f multe conturi fake si enooorm de multi frustrati pe net?

| Fatamuntilor explică (pentru Florian80):

SI asta!

Răspuns utilizator avertizat
| Florian80 a răspuns (pentru KronstadtRevival):

Afirmatie

Răspuns utilizator avertizat