| anonim_4396 a întrebat:

Am postat niste intrebari, si pe profilul meu arata ca sunt 94 si sunt mai multe de atat. Ce inseamna?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Actualizările de acest gen se fac o dată la 24 de ore. La 6 dimineaţa, dacă e să fiu mai exactă. Deci mâine (deja azi) se vor afişa noile date pe profilul tău.
Ai puţină răbdare! Succes!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai după actualizare care se face o dată la 12 ore vei vedea!
Pa, pa.

| CiicxuBăă a răspuns:

O sa dureze ceva timp, si mie mi se intampla la fel. Cred ca sunt de la probleme acelea. dar dupa putin timp le ia si pe acelea in calcul happy Sper ca te.am ajutat.

| SinCara a răspuns:

Poate unele le-ai postat cu multe greseli si adminii de aici nu le-au publicat.