| Rony23 a întrebat:

Am raspuns la peste 31 de intrebari, totusi cand ma uit la profilul meu tot 31 de raspunsuri vad (eu am raspuns la mai multe) de ce?

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Raspunde in continuare ca nu e nici o problema. Reactualizarea paginii tale de pe TPU se face o data pe zi si maine o sa vezi ca iti apar si restul de raspunsuri in contul tau.Cred ca ai vreo 50 de raspunsuri date, asa in fuga ce am innumarat. Retine: raspunsurile care le dai azi pe TPU iti vor aparea maine in cont si asa va fi tot timpul.
Succes!

| TPU.ro a răspuns:

In cursul acestei saptamani vom face o serie de modificari de natura tehnica la site si va rezolvata si aceasta problema a punctajului neactualizat. Iti cerem scuze pentru inconveniente.

Alexandra - TPU

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Ronyhappy
sunt probleme tehnice, nu esti singurul care a observat aceasta problema, de vreo 7-8 zile (daca nu si mai mult) nu se mai face reactualizarea profilului, am trimis mesaje adminilor si uite ce mi-au raspuns.

Draga Caramela,

Nu trebuie sa te ingrijorezi in ce priveste punctajul. Am transmis colegilor programatori aceasta problema si se ocupa investigarea ei. Cand voi afla mai multe detalii despre aceasta iti voi scrie. Punctajul se va reactualiza, insa colegii trebuie sa verifice ce anume se intampla deoarece nu esti singura care intampina aceasta situatie.

Daca te mai pot ajuta cu ceva, scrie-mi te rog.

O zi frumoasa,
Cristina, TPU.ro

Deci asteptam sa vedem si rezultatul
O zi minunata sa aihappy

| CautNume a răspuns:

O sa iti apara in cateva zile.

| Filipjack a răspuns:

Buna! Cu totii ne confruntam cu aceasta problema. E o problema tehnica, dar nu-ti face griji, o sa se rezolve peste cateva zile(speram).
Nu numai numarul de raspunsuri nu se actualizeaza, ci si numarul punctelor.