| Adry05 a întrebat:

Am si eu 2 intrebari.
1. Am raspuns la o intrebare, care cerea melodii. Am pus. multe, fara link-uri, fara cuvinte obscene fara nimic, si mi-a fost refuzat. Imi apare la statusul lui "Refuzat". De ce?
2. La care dintre cele 3 categorii raportez facerea temelor pe site? Irelevant, interzis sau spam?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
1. Scrie la http://www.tpu.ro/contact această problemă.
2. Caracter irelevant, apoi completezi în chenar: temă de școală.
Pa, pa.

| Adry05 explică (pentru Legiuitoarea):

Mai, eu am trimis acum la indemnul tau, dar intrebarea sta cam asa, am scris degeaba sau chiar citeste cineva astea? happy Eu am mai scris si datiile trecute nelamuriile mele referitoare la problemele site-ului, si nu mi-a dat nimeni importanta. Am trimis o intrebare acum ceva luni bune, si nici pana in ziua de astazi n-am primit raspuns.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Adry05):

Bună din nou.
Îmi este greu să cred că ai trimis la adresa de contact problema ta și nu ai primit niciun răspuns.
Adminii nu lucrează în week-end, deci un răspuns din partea lor vei primi luni, marți.
De citit sunt toate citite. primesc răspunsuri în funcție de sosirea lor.
Dacă te pot ajuta cu ceva, să-mi comunici.
O noapte liniștită să ai!
Pa, pa.

| Adry05 explică (pentru Legiuitoarea):

Poate iti este greu, dar chiar nu am primit. Am intrebat ceva in legatura cu un cont, si nu am primit raspuns. Tot asa, cineva mi-a dat link-ul catre contact, am scris, si nu am primit nimic. Exista vreo categorie speciala pentru raspunsurile adminilor cumva? Daca da, care?
Multumesc pentru timpul acordat. happy

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Adry05):

Bună.
Uite, am să scriu eu la adresa de contact cu link-ul tău și ai să vezi că se va rezolva.
Ai încredere.
Pa, pa.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Bună.
Poftim! Vezi că ți s-a răspuns?
Trebuie să ai răbdare.
Numai bine și mulțumesc de apreciere.
Pa, pa.

| Adry05 explică (pentru Legiuitoarea):

Da, multumesc. Dar tot nu m-am lamurit unde mi-a fost scris primul raspuns. happy

7 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

1. In lista de melodii pe care ai incercat sa o postezi era si una cu un titlu indecent care a condus la refuzarea raspunsului.

2. Poti folosi oricare dintre cele trei categorii, noi ne vom ocupa oricum de raportarea ta.

Mesajul tau legat de refuzarea raspunsului a fost primit pe adresa de contact in urma cu o zi. La acestea se raspunde in ordinea receptionarii lor, asa ca ai fi primit un raspuns din partea Cristinei cand ar fi ajuns la tine. In general, dureaza maxim 2 zile pentru expedierea unui raspuns din partea noastra.
In ceea ce priveste primul mesaj pe care l-am primit de adresa de e-mail aferenta contului tau TPU.ro, acesta a ajuns la noi in urma cu 559 de zile. Raspunsul ti-a fost expediat 6 minute mai tarziu: "Buna,

Posibilitatea conturilor multiple este adminsa atat timp cat adresa de logare difera. Daca va exista schimb de voturi si fundite intre conturi voi fi nevoita sa suspend conturile respective.

Numai bine,
Echipa TPU.ro"

Alexandra - TPU