| theBella a întrebat:

Am si eu o intrebare: de cate fundite am nevoie pentru. a fi utilizator senior? fundita' :d

14 răspunsuri:
| ApetreaSergiu a răspuns:

14 asa ceva cred

| FreeLife a răspuns:

Nu cred ca de funde ai nevoie... dar cred ca peste 10, dar cred ca ai nevoie sa fii utilizator pe TPU de mai multe luni... big grin

| FreeLife a răspuns:

Esti utilizator de 2-3 saptamana si vrei sa fi senior big grin Mai cresti! tongue

| bigsy a răspuns:

Nu trebuie sa ai funditZe, trebuie sa ai 100 de raspunsuri in cel putin 10 zile de la activarea contului pe care il detZii. Ca sa devii utilizatorul anului sau expert TPU. trebuie sa ai respunsuri multe, lungi si folositoare.

funda?

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Trebuie sa ai 10 zile de activitate si minim 100 de raspunsuri :big grinbig grin

| Anonimus905 a răspuns:

Ai nevoie de 100 de raspunsuri date si vreo 10 funtite.

| Karinakari99 a răspuns:

Nu de funde depinde să fi " senior ", ci de răspunsuri.Trebuie să ai 10 zile de când te-ai înregistrat pe TPU şi maxim 100 de răspunsuri.Cu cât dai mai multe răspunsuri mai repede, cu atât devii din membru " junior " în " senior " mult mai repede. Dcei, răspunde la întrebări să faci 100.Succes.

| AndreiGabi a răspuns:

Pentru a deveni utilizator senior nu este nevoie de fundite ci de raspunsuri.
Trebuie sa ai 100 raspunsuri si 10 zile de la activarea contului.
Nu o sa devii membru senior daca trec 10 zile de la activarea contului.Ai nevoie si de 100 raspunsuri.Aceste le poti da in perioada de 10 zile sau dupa.Doar dupa ce ai raspuns de 100 ori devii membru SENIOR. Spun asta pentru ca multe persoane fac confuzie si asteapta gradul de senior dupa 10 zile.

| ARSENÁL a răspuns:

100 de raspunsuri si 10 zile de la activare pe site!

| MerishorLoveGirl a răspuns:

Trebuie sa ai 100 de raspunsuri de la autentificarea ta pe conthappy
adica, ai intrat azi pe cont sa zicem, si nu erai pe el pana acum...de la autentificare.in urmatoareele 10 zile trebuie sa raspunzi la multe intrebari...sa ai 100 de raspunsuri happy
sper ca ai inteles

NOname
| NOname a răspuns:

Ca să devii membru "Senior" trebuie să ai peste 100 de răspunsuri (nu contează, dacă mai sunt şi câştigatoare printre ele sau nu) şi cel puţin 10 zile de la data înregistrării. Pentru mai multe detalii intră aici: http://www.TPU.ro/blog/?p=2183 .
Succes.

| robby212 a răspuns:

Nu iti trebuie funde eu am fost mai de mut...

| EmaS a răspuns:

Nu ai nevoie de fundite.Trebuie sa ai minimul de 10 zile de activitate, si sa dai cel putin 100 de raspunsuri.Pentru mai multe informatii, intra aici:http://www.TPU.ro/blog/?p=2183.

| Senorita2000 a răspuns:

Nu-ti trebuie fundite.Trebuie sa ai cel putin 10 zile de cand te-ai inregistrat si sa ai 100 de raspunsuri date de tine.