| cornelia13 a întrebat:

Am si eu o problema, cand ma duc la editare profil sa pun o poza, o pun dau salvare profil si nu-mi da nimic imi ramane tot fara poza.care imi poate spune ce are si cum pot sa rezolv? dau funda.

Răspuns Câştigător
| AlexMercer a răspuns:

Cand iti pai poza datele tale nu se actualizeaza decat can intra admnii iti actualizeaza datele(asa patesc si eu)adminii intra sa acctualizeze datele pe la orele7-8 dimineata(admini=admistratorii siteului)asa ca fa cum ai facut pune o poza si asteapta pana a doua zi. O sa vezi ca iti va aparea poza!

7 răspunsuri:
| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Trebuie sa astepti cate va zile/ ore pana se vor actualiza toate datele si poza ta va aparea la profil!

| Ramonaaaa a răspuns:

Buna
Trebuie sa astepti cateva/zile sau ore pana se reactualizeaza datele. Apoi, poza nu iti va aparea tie insa ceilalti useri o vor vedea.Intre timp, iti va aparea si tie.

| FoarteLetargic a răspuns:

Trebuie sa astepti. O sa apara.
Funda?happy

| Robert a răspuns:

Poza nu se aproba imediat.Nu imediat este vizibila de noi.

| Iahimder a răspuns:

Nu te mai gandi atat, se va updata mai greu, insa se va schimba, si eu am patit la fel.

| monstrulet a răspuns:

Schimbarile nu se produc instant. Asteapta.

| cornelia13 explică:

Da am incercat ieri asa da nu merge