| cosmin09 a întrebat:

Am si eu o problema cu raspunsurile la TPU. Imi spune mereu sa confirm email-ul si am incercat toate variantele ( sa ii dau refresh, sa imi schimb email-ul in loc de yahoo sa pun hotmail si mai multe. etc. ) dar nici un rezultat. Aveti idee daca imi fac alt cont o sa-mi ceara iar aia cu confirmarea email-ului?

Răspuns Câştigător
| geo691 a răspuns:

Pei du-te in email sa il confirmi, ei iti trimit un site pe emailu tau.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da, daca iti vei face un alt cont, va trebui sa folosesti o noua adresa de mail si ti se va cere s-o confirmi (logic). Dar mai bine asteapta o zi-doua! Poate se vor actualiza datele, si ti se va schimba adresa de mail, si nu vei mai fi nevoit sa-ti creezi un cont nou. Succes!

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Da iar trebuie sa confirmi adresa
nici eu nu o puteam confirma si...
mi am facut alt cont si a mers
incearca si tu poate merge
numai bine
succes happy