| Croampa a întrebat:

Am un gif care vreau sa-l pun la profil si cand dau pe " salveaza profilul" nu se incarca pagina si nu-mi salveaza modificarile.

Oare de ce si cum as putea sa-mi pun poza( gif) respectiva la profil?

4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cred ca este prea mare si nu il accepta, pune ceva micut sa fie acceptat.
O zi bunahappy

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Salvezi imaginea dorită în PC-ul tău, și intri pe http://resizepic.com/
O încarci aici, scrii dimensiunile 60/60 (obligatoriu!) și o descarci. Și o postezi aici, ca imagine de profil. Va fi gif, așa cum îți dorești. Succes!

| Fatamuntilor a răspuns:

Poate nu se incadreaza in numarul de pixeli (dimensiunile) cerute.
Cauta o imagine care sa se incadreze, dar daca nu reusesri scrie la contact.

| L1feDRAIN a răspuns:

Posibil ca dimensiunea e prea mare (prea multi pixeli)
Incearca sa o faci mai mica, chiar cu mult mai mica.
Cauta pe net ceva de genul "online gif resizer" sau ceva de genul si cred ca te vei descurca...

Bye!