| Ady117 a întrebat:

Are cineva idee de ce îmi arată că am doar 2 răspunsuri la o întrebare când sunt logat pe cont, când eu, de fapt am minim 7 răspunsuri.
Trebuie să mă deloghez și să îmi caut întrebarea la " recente " ca să pot vedea ce răspunsuri am primit, ca mai apoi să mă loghez, să răspund?
De ieri sau de azi am această problemă.

Răspuns Câştigător
| Rotazi a răspuns:

Probabil ai raspunsuri de la "juniori" si raspunsurile inca nu au fost aprobate. Pana faci tu manevrele, apar si raspunssurile.

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu apar răspunsurile celor pe care îi ignori sau care te ignoră.
Dacă nu ești logat, le poți vedea pe toate pentru că programul nu știe pe care să le ascundă.
PS ai ales greșit răspunsul cel mai bun.

| Ady117 explică (pentru mihai69):

Este un bug. Peste ceva timp le pot vedea, dar în primele minute, nu.
Chiar și când voi fii logat. Și apropo, uneori nu le vedeam nici când eram delogat, ce explicație mai ai?
Și de ce mi-ar da block în timp ce conversam un anumit subiect?