| MissDelevingne a întrebat:

Asa-i ca astazi, TPU nu a functionat pana la un anumit moment? big grin

Mie asa mi s-a intamplat.

22 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu a functionat toata ziua...din nou

| Neimportant a răspuns:

Da.acum şi-a mai revenit.

| Eღilia62 a răspuns:

Asa este.De azi dimineata am tot incercat sa intru si...nimic.

| Klepto a răspuns:

Vai, bietii nebuletinati care n-au putut spama cu intrebi penibile, bietele fashioniste care n-au aflat ce culori se poarta azi, trolli n-au avut ocupatie.
Poate o tiganca magica maestra in magie neagra o blestemat site-ul dupa ce n-a gasit o reteta buna de rat de porc la Gastronomie.

| Minks a răspuns:

Corect.

| Dina a răspuns:

Da,erau niste probleme tehnice pe parcursul zilei.

| Blackwoman27 a răspuns:

Mie nu mi-a mers pana acum 10 minute straight face laughing

| Naiky3Run4 a răspuns:

Pai da, si mie tot la fel, imi aparea ca au defectiuni, dar mno.toata lumea are probleme, si ei trebuie sa mai intretina site-ul, si crede-ma nu este usor, poate si datoria multor acesari zilnice pe site siteu-ul nu suparata sau ceva de genu si ei rezolva din astea big grinFunda?

| IIIx333III a răspuns:

Dabea acum a inceput sa imi mearga mie, dar inca nu pot accesa intrebarile mai vechi :-s

| DomnisoaraLove a răspuns:

Ahhhhhhhh,imi facu 1000si 100 de draci de cate ori intrai(cred ca de 6-7) imi arata ca TPU are probleme tehnice.
iaaaahhhhhhhhhh

| hummer24 a răspuns:

ASa este si mie la felwinking

| Anabellasos a răspuns:

Ai dreptate.
E enervant caci mie mi se intampla destul de des.

| AleD a răspuns:

Asa ewinking

| Doloresidk a răspuns:

In seara asta, nici mie nu mi-a mers pana acum o jumatate de ora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai exact 19 ore n-a functionat.

| PrecioussGirl a răspuns:

Asa e. abia acum am putut intra.

| D A R i U t S s A a răspuns:

Nu.Nu a mers. Acum in sfarsit, merge happy. Toti putem avea zile mai proaste. Pana si site-urile. laughing

| justme97 a răspuns:

Da asa e
cei de la TPU cred ca au avut o defectiune sau au mai lucrat la site
dar nu i nimic e bine rezolva mereu daca se intampla ceva

| MaryLoveAnime a răspuns:

Da asa e, dar nu stiu de ce...

| Cristiana2011 a răspuns:

Afirmativ happy!

| Frumusika_5041 a răspuns:

Da.astazi TPU a functionat mai greu. sper sa nu se mai intample... funda? plzzzzzzzzz...batting eyelashes

| Alian_9928 a răspuns:

Da draguta asa s-a intamplat pusi