| Ho1 a întrebat:

Astazi sunt pe pozitia #3 in clasament, pana maine voi avea aceeasi pozitie?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Clasamentul se schimba in functie de raspunsurile tuturor utilizatorilor de pe site. Ramai pe locul 1 numai daca continui si tu sa raspunzi, iar in ziua ulterioara, calitatea raspunsurilor tale este validata de un admin.

Alexandra - TPU

| Ho1 explică (pentru TPU.ro):

De ce am fost descalificata din realizarea clasamentelor?

sad

| TPU.ro a răspuns (pentru Ho1):

Raspunsurile tale nu au fost validate datorita comportamentului tau in comunitate. Accesul tau la chat a fost suspendat, iar intre raspunsuri a fost nevoie sa-ti facem curatenie pentru ca nu erau de niciun folos celor care au postat intrebarea.

Alexandra - TPU

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Daca nu te depaseste nimeni pana la 00:00.

| Lightning1997 a răspuns:

Nu,deoarece vor raspunde si alti utilizatori, care este posibil sa te intreaca in raspunsuri.

| c0ton a răspuns:

Daca nu te depaseste nimeni pana la 00:00 ca la cati sunt aici vor incerca sa te intreaca

| DonMecanico a răspuns:

Concursul dureaza pana maine cica

| Bibzzz a răspuns:

Probabil va trebui sa raspunzi la alte intrebari si maine, deoarece si alti vor raspunde si te vor lasa, mai la sfarsit.