| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a întrebat:

Atentie!
Nu poti posta acest raspuns pentru ca linkul pe care l-ai inclus este suspicios, iar pe TPU pirateria nu este incurajata.
Te rugam sa nu faci referire la site-uri aflate in ilegalitate si sa nu postezi linkuri spre materiale postate pe internet fara respectarea drepturilor de autor (programe, jocuri, filme sau muzica piratata)

ce?! mi se pare o tampenie (scuzati limbajul) am pus numai niste linkuri cu desene animate ce linkuri suspicioase, ce piraterie?!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Da, din păcate, uneori sunt blocate şi link-urile care n-au nici o legătură cu descărcări ilegale.

"Pentru ca luam aceasta problema foarte in serios, am scos de pe site intrebarile care faceau referire la un link de descarcare ilegal, iar in continuare urmeaza sa curatam si raspunsurile care trimit la asemenea surse. Contam pe ajutorul vostru, asa ca puteti folosi formularul de raportare. Nu va mai fi posibila postarea in intrebari si raspunsuri de linkuri sau site-uri care se folosesc de mijloace de descarcare ilegala, tocmai pentru a nu le incuraja dezvoltarea."

Poți citi mai multe pe blog: http://www.TPU.ro/blog/?p=2272.

2 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Ai dreptate! ♥

| misterioaѕa a răspuns:

Bună
Pune url-ul aici http://tiny.cc/ şi dă-i paste pe site.
Numai bine!