| Fatamuntilor a întrebat:

Ati avut probleme la site? Dimineata zicea ca sunt probleme tehnice sa site,acum nu ma lasa sa intru la anumite categorii,, dragoste si sex " de exemplu!
Va confruntati si voi cu acelasi probleme sau leptotul meu imi face figuri?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Caută pe google sau pe youtube: "cum se şterge cache-ul în internet explorer/gogle chrome/opera...(în funcţie de ce browser ai)" şi vezi cum se procedează.
Când am avut browser-ul prea încărcat şi mie nu-mi mergeau unele pagini, categorii...
Eu zic că după ce îţi faci curăţenie, nu vei mai avea această problemă. Succes.

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil astăzi (pe la 6) s-a produs acea oprire de servere de care vorbeau administratorii http://www.tpu.ro/blog/?p=4167 şi încă nu a repornit totul la puterea maximă, mai apar mici bug-uri. Dar văd că se rezolvă cu un refresh.

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Am dat refefresh, si tot degeaba. Oricum mai vad pe profilul utilizatorilor juniori,, mai ai de raspuns la 1 intrebare pentru a fi senior '' chiar daca are mai multe.
Cred ca programatoriii vor mai avea de lucru si maine.

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Da, probabil va mai dura o perioadă. Dar ţi-aş recomanda să ştergi şi cache-ul din browser (uneori şi el îngreunează activitatea).

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
au fost, dar au revenit la normal.
O zi frumoasa sa aihappy

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Se pare ca problema e doar la mine.Tot nu ma lasa sa intru la,, dragoste si sex'''. Culmea singura categorie.Si nu am dat la categoriii ignorate.

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Ai şters cache-ul?

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Adica bara ai de sus unde se afiseaza browser -ul? Ca nu ma pricep la chestii din astea! Si de e singura categorie care nu merge la mine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Apasa Ctrl-Shift-Del si apasa acolo Delete/Sterge dupa ce ai bifat toate alea. Si daca e Google Chrome, selecteaza de "la inceput" in loc de "ultima ora"

| Fatamuntilor explică (pentru NOname):

Multumesc pentru implicare!
Culmea, am intrat pe chorome, merge.Pe mozila nu vrea. Oricum problema e rezolvata in parte!
O zi buna si te pup(ca tot e la moda )

| NOname a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Caută pe google sau pe youtube: "cum se şterge cache-ul în internet explorer/gogle chrome/opera...(în funcţie de ce browser ai)" şi vezi cum se procedează.
Când am avut browser-ul prea încărcat şi mie nu-mi mergeau unele pagini, categorii...
Eu zic că după ce îţi faci curăţenie, nu vei mai avea această problemă. Succes.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Or fi avut ceva probleme de dimineata, dar acum merge sa raspunzi la ce categorie doresti.
Si eu am laptop, nu e de la laptop!
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce ziceti voi, dar cache-ul site-ului(nu al browser-ului) pare imbunatatit. Acum se afiseaza si se modifica totul instantaneu. Editarea postarilor cel putin. Raspunsurile si intrebarile nu se afiseaza chiar imediat, dar pare mai rapida actualizarea ca inainte. Ori am avut eu noroc, a fost doar ceva pe moment si ma insel. big grin
Acum Alexandra vorbea de optimizari tehnice, dar nu stiu daca vor fi mai evidente pentru toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai, nu! Retrag ce am spus. Mi s-a parut. Acum mesajele private merg mai prost ca niciodata.

| Fatamuntilor explică (pentru anonim_4396):

Ei, da....Si mie mesajele imi apar mai greu.in special de la si catre juniori.In schimb apar pe e-mail.
Asa e viata, nu ai ce sa faci.
Cred ca maine voi avea ce-i scrie Cristineibig grin