| anonim_4396 a întrebat:

Ati observat ca a aparut versiunea de mobil pentru TPU si ca functioneaza? Cum vi se pare? Ca mie imi place mult, mai ales design-ul.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu arata rau.

Mie unul imi place

| TPU.ro a răspuns:

Ne bucuram mult. Inca facem teste cu ea, asa ca daca cumva gasesti vreun bug sau ai sugestii pentru noi, ne-ar prinde tare bine sa ne dai un semn.

Alexandra - TPU

| Apache a răspuns (pentru TPU.ro):

Am vazut ca ati bagat si o sectiune de jocuri.

Doar acelea 3 o sa fie sau mai bagati si altele?

| TPU.ro a răspuns (pentru Apache):

Deocamdata sunt doar cele 3. Vrem sa testam ce se intampla cu ele. Daca vor avea succes, ne vom face si noi planurile ca atare happy

Alexandra - TPU