| anonim_4396 a întrebat:

Atunci cand raportezi o intrebare, ti se ia din totalul de puncte?

Răspuns Câştigător
| Ballet a răspuns:

Nu, stai linistita. big grin

6 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Ok.Va multumesc pentru raspunsuri.Sa aveti o zi buna in continuare.

Apache
| Apache a răspuns:

Nu...daca ar fi asa, eu as avea -10000 de puncte acum

| Laura a răspuns:

De ce, ai gânduri mărețe cu întrebarea la care toți ți-am dovedit că n-ai dreptate, da' 'ți-e să nu rămâi fără puncte? laughing

| Shatzie a răspuns:

N-are nicio treaba punctajul cu raportarea; nu ti se ia nimic. De fapt, puncte doar se dau, nu se iau.
Iti dai seama ca, in mod logic, nimeni n-ar mai raporta nimic si ar ramane toate buruienile pe site.
Uita-te acolo, la profilul tau, unde scrie "punctaj". Da un click si iti va aparea un lung pomelnic de situatii in care ti se acorda puncte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai incercat sa raportezi postarile Marioarei? big grin

Nu se pierd puncte cand raportezi, dar curios cum tocmai pe dumneata te intereseaza punctele straight face

| Hannibal_3697 a răspuns:

Nu, ar fi culmea. Raportezi o intrebare care este obscena, rasistă etc.