NOname
| NOname a întrebat:

Avem o nouă funcţie, "Utilizatori care te ignoră" (e pe la "Prieteni") şi am primit acum chiar şi o cerere de oprire de ignorare de la unul dintre cei 168 utilizatori, care mă ignoră. Ce drăguţ! laughing Sunt obligaţi să ne ceară voie, dacă vor să ne vizualizeze din nou postările. Plus, e şi un fel de a cere scuze.
Facem concurs? Acum că transparenţa e mai mare, pe voi câţi vă ignoră?

65 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Dacă era pe vremea asta funcţia asta pe TPU, aveam mai mulţi ce mă ignorau decât prieteni. big grin

| Klepto a răspuns:

3? Doar 3? Sunt extrem de ofensat, un domn cu fetisuri de membre inferioare, un "God is my savior, but i never read the bible" si o don'soara cu un nume ce mi-a dat ciuma si aproape mi-am facut o lobotomie. Ma asteptam la mai mult, poate este timpul sa scot stiloul de la naftalina, vreau si eu sa fiu prin topuri.
Mersi pentru stimul, parca am alt scop in viata virtuala acum.

| NOname explică (pentru Klepto):

laughing Mă faci să sper.

| sabin89 a răspuns:

Ce-o fi cu robotul asta? Imi zice ca am 8 si ei sunt 4. Din astia 4, 2 sunt suspendati pe termen nelimitat, contul nu e accesibil (apropo, de ce nu s-o fi zicand accesabil?), al treilea e dorugar si mai e 1 care nu a mai postat de doi ani.

| NOname explică (pentru sabin89):

...şi pe la mine sunt mulţi suspendaţi, dar nu stau să-i şi număr, că-s mulţi.hee hee

suntserios
| suntserios a răspuns:

78, m ai luat

nu e misto ca acum nici macar report la raspunsurile celor care ignora nu mai poti da... Din astia 78 cred ca 70 m au ignorat ca le am corectat raspunsurile aiurea... de acum pot sa raspunsa intr o veselie ce le trece prin cap

| NOname explică (pentru suntserios):

Da, s-au baricadat bine, să nu-i mai contrazică nimeni.hee hee

| suntserios a răspuns (pentru NOname):

La cum e situatia politica in tara... daca apar intrebari pe subiect cred ca ating 100 pana in primavara happy happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

laughing)), buna asta, eu am 14, tot este fata de tine Noname... Cum ai reușit performanța asta sumbră?

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Sunt mai nesuferită de fel. tongue

| mihai69 a răspuns:

Ce tare ești! eu am „decât" 14. :((
later edit: ooops1 na, că cum am 15!
datorită acestui răspuns:
http://www.tpu.ro/go-to-answer/15422639/

| Drimmero a răspuns:

7 ma ignora si nu ignor pe nimeni,, din care cu vreo 4 n-am tastat in viata mea!

| Fatamuntilor a răspuns:

Am vazut si eu de cateava zile.
Am doar 15, dar sunt sigura ca sunt intrecuta de multi
Din cei 15 doar un singur utilizator este activ.Restul, nu au postat de luni, ani sau chiar a fost suspendati.
Oare port ghinion celor care ma ignora?rolling on the floor

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Pardon,doar 12, robotul nu stie sa numere!

| M?d?0611 a răspuns:

32 laughing)
Doar pe unu de la religie si una de la conversatii ii observasem ca ma adora. Tanti de la conversatii e dusa, i-am zis doar ceva ce se deduce, fara s-o fi jignit macar cu ceva cu subinteles. E aia cu probleme cu sefa, colegul casatorit, mama.

| M?d?0611 a răspuns (pentru M?d?0611):

A, vreo 3 conturi sunt suspendate pe termen nelimitat. Era aceeasi persoana.

| NOname explică (pentru M?d?0611):

Tanti aia are jumătate de site la ignor.

| Inferno a răspuns:

Pe mine ma ignora "IehovaDumnezeu","PentruDumnezeu", "SingruDumnezeu" si inca 20 cu nume similare.

| NOname explică (pentru Inferno):

laughing Ce se tem dumnezeii de infern!

Bigotismul e un prieten bun cu ignoranţa, se ştie.hee hee

Eu deja am ajuns la magicul număr de 183 (dintre care, de asemenea, o mare parte sunt cei de la religie).

| NOname explică (pentru Inferno):

=))
http://www.tpu.ro/......l-iubesti/
...şi e deja cam al zecelea la număr cu aceeaşi paranoia. :))

| NOname explică (pentru LoveSleep):

Wow, până acum eşti campion! Chiar nu credeam că cineva îmi va bate recordul. big grin

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru LoveSleep):

Regasesc pe unu care e si la mine.

| NOname explică (pentru LoveSleep):

Mi-au rămas doar 166. sad

| LoveSleep a răspuns (pentru NOname):

Nu-i mai grația sad

| NOname explică (pentru LoveSleep):

Nu pot, sunt irezistibil de drăguţi, când o fac. sad

| NOname explică (pentru LoveSleep):

172! În ritmul ăsta în câteva săptămâni te ajung. big grin

| J0B0MAT a răspuns:

Abia ce am descoperit şi eu.5 mă ignoră.

| Mayhem666 a răspuns:

Ce dragut, chiar nu stiam de functia asta, de curiozitate am intrat si eu si imi spunea ca sunt 24 de utilizatori care ma ignora, dar mie imi apareau doar 23, in fine, numerele nu conteaza, dar partea amuzanta este ca, cu unii din utilizatorii care ma ignora nici macar nu am vorbit vreodata, iar cu altii ma intelegeam super bine, si nu vad care ar fi fost motivul lor sa ma ignore.
In fine, m-ai invins, tu ai 168, eu doar 24 laughing

| NOname explică (pentru Mayhem666):

Acum am doar 167, că l-am graţiat pe unul. big grin
...şi eu pe majoritatea dintre ai mei nici nu-i cunosc.hee hee

| Mayhem666 a răspuns (pentru NOname):

La cat hate am primit pe aici in ultima vreme, cred ca o sa fac si eu vreo 100 in maxim 2 luni laughing

| RainmakerX a răspuns:

4 utilizatori ignorati
4 ma ignora laughing

| untu a răspuns:

Ai dreptate, acum am descoperit si eu am doar 7 utilizatori care ma ignora!

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

11 idioti, stau mult mai bine decat imi imaginam.

| danutzu96 a răspuns:

Eu am doar 3 in lista. Dintre care 1 utilizator este una crizata rau laughing Cred ca stau bine la capitolul asta laughing

| Dandanache a răspuns:

Doar 13. Unii stiam ca mi-au dat ignore, altii nici nu stiu cine sunt. Cu ocazia asta descopar ca un utilizator, care mi-a dat pana acum de doua ori ignore, m-a scos de pe lista. Asta cel putin pana ne intalnim data viitoare devil

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Nu ma ignoră nimeni, dar după acest răspuns nu sunt asa sigur laughing)

| Mieeez666 a răspuns:

4, din care 3 is de la religie.
Si celalalt e bursuc.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Eu am doar 1. Nici nu am vorbit vreodata cu el, ma rog. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze dar am vrut sa vad carei treaba cu functia asta de care ziceai

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Aşa m-am şi gândit. Ai fost simpatic. Mereu mă înduioşez, când primesc cererile astea de dezignorare.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ioai cat de dragut, vreau si eu sa primesc cerere d-aia ca sa o resping. puppy dog eyes Pe mine ma ignora 6 utilizatori. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi-a dat block nimeni big grin Dar se pare că îmi pot da singur.

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Chiar mă întrebam, oare pot? Ar fi haios să nu-mi mai pot vedea postările.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unde? Nu gasesc. Eu inca nu m-am obisnuit cu noua tema a site-ului, e o ameteala totala.

| NOname explică (pentru anonim_4396):

Apeşi în colţul de sus din dreapta pe nickname-ul tău, ţi se deschide o listă cu opţiuni, apeşi pe "Prieteni" şi o să vezi acolo 4 opţiuni, apeşi pe ultima, "Utilizatori care te ignoră"...şi ai ajuns.
Călătorie plăcută! tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru NOname):

Aaa, am gasit, merci :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

3 + AnimeLover95 care este ca 50 de persoane deci sunt ignorat de 53 de persoane happy

| Xdreaper21 a răspuns:

163 mai luat eu am dat ignor la **** gay perversi cei care ma injura labari copii de 8 ani care se cred experti in viata
Am mai ramas cu foarte putini

| RorySan a răspuns:

De curiozitate am intrat si eu si doar unul ma ignora laughing

| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

1 cică dar are un nume aşa de lung :o

| Juviia a răspuns:

Eu stiam de ea, pe mine ma ignora unu',, SamuraiJack,, ..nu stiu ce a fost in capu' lui da' ma rog.ce functie,, draguta,,