NOname
| NOname a întrebat:

Avem o nouă funcţie, "Utilizatori care te ignoră" (e pe la "Prieteni") şi am primit acum chiar şi o cerere de oprire de ignorare de la unul dintre cei 168 utilizatori, care mă ignoră. Ce drăguţ! laughing Sunt obligaţi să ne ceară voie, dacă vor să ne vizualizeze din nou postările. Plus, e şi un fel de a cere scuze.
Facem concurs? Acum că transparenţa e mai mare, pe voi câţi vă ignoră?

65 răspunsuri:
| LostInPark a răspuns:

Mai bine nu ma uitam.La mine s-au unit si civilizatiile extraterestre numai ca sa-mi dea ignore.fml
http://i.imgur.com/Ki2nf9c.jpg

| Mădă0611 a răspuns (pentru LostInPark):

Romario ala si mie mi-a dat ignore, da' sa moara mama lu' Frankfurt daca imi amintesc sa fi avut tangente cu el. laughing

| NOname explică (pentru LostInPark):

Aoleu, 600 de miliarde? Probabil TPU, Facebook, Twitter şi ce mai e la un loc nu au atâţia clienţi.hee hee

| LostInPark a răspuns (pentru Mădă0611):

Romantic. tongue
La tine macar avea o scuza, poate era timid si n-a vrut sa para asa direct cu o cerere de prietenie.S-a rezumat la un ignore sa te aiba aproape.

| LostInPark a răspuns (pentru NOname):

Si acum sufar. sad

| Fatamuntilor a răspuns (pentru LostInPark):

Cred ca s-au adunat si mortii de 2017 ani rolling on the floor
Esti tare, meriti funda!

| Ecaterina2016 a răspuns:

Nu stiu ...eu cel mai mult ma bucur ca ma ignora duduia Grettahee hee)!

| Ecaterina2016 a răspuns:

Am verificat... am 5 useri pe care ii ignor si 5 care ma ignora happy

| Kuroo a răspuns:

M-as ignora singura, dar mna.
Putem vedea cine ne ignora? thinking

| Raskolnikow a răspuns:

Hmmm alta intrebare...

| Djsssbdkbdodb a răspuns:

Eu sunt nouă aici, așa că încă nimeni nu mă ignoră