| anonim_4396 a întrebat:

Bun. Deci am accesat un link cu (,) Conţinut şters de Admin, şi văd că am un răspuns şters de admin.
Răspunsul suna cam aşa:
"Odată ce profilul îi este accesibil, este suspendat pe o perioadă de o lună.
Dacă profilul n-ar mai fi accesibil ar arăta cum arată la acest user:
http://www.tpu.ro/utilizator/vewk"
Ce regulă încălca răspunsul meu? Doar am ajutat o persoană cu un exemplu...nu cred c-am făcut nimic rău. :|

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Raspunsul tau a fost sters in contextul intrebarii la care l-ai postat. El devia de la subiect si nu oferea nicio rezolvare.

Alexandra - TPU

| hideaway a răspuns (pentru TPU.ro):

Alexandra, acel user mă întrebase printr-un reply, pentru cât timp este suspendat utilizatorul X... Dacă ma întreabă printr-un reply altceva, răspunsul meu la reply trebuie să fie şters?

| TPU.ro a răspuns (pentru hideaway):

Au fost sterse de la intrebarea respectiva toate raspunsurile care nu aveau legatura cu subiectul.

Alexandra - TPU

| hideaway a răspuns (pentru TPU.ro):

Păi spune aşa de la început, că eu am crezut că doar răspunsul meu a fost şters. Acum m-am lămurit.
Mulţumesc.

| hideaway a răspuns (pentru Bianca4926):

Ce "nu"?

caramela
| caramela a răspuns:

Hristos a inviat! nu esti singur/a care pune aceasta problema si mie mi sau sters "n" raspunsuri castigatoare si implicit funditele, dar nu asta e problema, am trimis e-mailuri sa imi zica ce am incalcat, dar pauza, raspund in asa fel incat te ia pe la Ploiesti.

| Evanna a răspuns:

Da, ştiu, adminii gândesc ciudat. Şi mie mi-au şters câteva răspunsuri din acelaşi motiv ca al tău, doar că am spus ceva de genul: "este suspendat o lună, dar sunt sigură că va reveni cu un alt cont.".
Nu trebuie să îţi faci griji, nu ai încălcat regulamentul cu nimic, cere reanalizarea răspunsului. Cu toate că, slabe şanse să fie repostat.