| mimiwewem a întrebat:

A câștigat cineva tricoul de pe TPU?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
da, dar nu la campionatul zilei.
este chiar real acest concurs.
pa-pawave

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Da, toți care au respectat regulamentul și au fost pe primul loc.
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

DA! Sigur se castiga si se trimite prin curier fara costuri din partea ta.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Am observat că ai câştigat tricoul pe data de 11 aprilie.
Felicitări!

Vei fi contactată de Admini pentru datele de contact.
Asta se întâmplă, de obicei, în luna următoare - cam în perioada 1-15 mai; sau chiar mai târziu luna asta, deoarece sunt Paştile ortodoxe.

Vei primi un e-mail pe adresa de contact şi ţi se va cere nume + adresa + mărimea dorită la tricou.

După aceea îl vei primi acasă prin curier rapid ( dacă locuieşti la oraş ), sau prin Poşta Română ( dacă locuieşti la ţară ).

Toate cele bune.

| mimiwewem explică (pentru bursuc001):

Mulțumesc mult

| bursuc001 a răspuns (pentru mimiwewem):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.

| mimiwewem explică:

Da,sigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sigur că da, l-am câştigat.
Sunt de 10 ori cîştigătoare până acum.
Succes şi ţie!
Te pup!

| mimiwewem explică (pentru anonim_4396):

Bună.
Și te-au contactat ei? Mulțumesc.

| Alexsiatit a răspuns:

"Cei mai activi useri din categoria Dragoste si Sex pe 13 Aprilie 2013" :
Desi nu am date in sensul tricoului Camelia1213, ma intreb ce legatura au toate intrebarile tale cu "sexul"?
Poate-ar trebui sa intrebi la alte "sectiuni"
Alexsiatat

| mimiwewem explică (pentru Alexsiatit):

Bună. Uită-te bine în ce categorie am pus!
"Totul despre TPU."

| Alexsiatit a răspuns (pentru mimiwewem):

Nu am vrut sa-ti aduc nici ce-a mai mica "suparare" Camelia, crede-ma, nu-mi sta in obicei. Am citit doar cum ca ai fi considerata de catre "admin" a fi una din cele trei persoane remarcate azi in categoria dragoste si sex. Dar dupa ce-mi spui, inteleg c-am gresit, asa ca te rog sa-mi ierti neatentia.
Ca sa mai "dreg" putin "gafa" mea de-adineaori, voi incerca sa ma-ntorc la ale serviciului(intamplarea face ca azi sa fiu la birou) dorindu-ti un weekend minunat, care sa-ti aduca tot ceea ce-ti doresti...
Alexsiatat

| mimiwewem explică (pentru Alexsiatit):

Mulțumesc la fel!happy

| Alexsiatit a răspuns (pentru mimiwewem):

La randul meu, iti multumesc si eu Camelia si cum cred ca ajunge pentru azi cu..."munca", am sa plec spre casa si promit c-am sa-cerc a ma "conforma" urarilor tale.(zambet)
Alexsiatat.