| cineva042 a întrebat:

Acum, cand voiam sa raspund la o intrebare imi zicea ca nu sunt logata, chiar daca eu eram. Apoi, dupa ce m-am logat iar tot accelasi lucru imi spunea? Ce sa fac? Adica, in rest merge dar nu pot raspunde la intrebari Funda.

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Probabil întrebarea se afla în proces de ştergere. Răspunde la alte întrebări.

2 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Din nou, recomandarea noastra este sa te asiguri ca ti-ai confirmat adresa de e-mail.

Alexandra - TPU

| alexs99 a răspuns:

Intreabarea la care ai vrut sa raspunzi a fost stearsa, iar utilizatorii nu mai pot raspunde la respectiva intrebare.Incearca sa raspunzi la alte intrebari.