| Rizer a întrebat:

Buna am o intrebare!
De ce la nr RANK-ului meu este altcineva si eu nu ma gasesc la comunitate? Eu cand dau la "vizualizare profil" am RINK 864 si am dat sa vad la comunitate daca la 864 ma gasesc eu si nu eram! Ce se intampla? Nu inteleg? Si inca ceva la raspunsurile castigatoare de jos imi arata un nr si la punctaj imi arata cu 2 mai putin, de ce?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ai incurcat putin borcanele, draga mea.
Rank-ul tau e 846, nu 864.
Cauta din nou cu atentie, nimeni altcineva nu e in locul tau.
In ce priveste numarul raspunsurilor castigatoare, trebuie sa astepti sa fie actualizate, de obicei lucrul asta se intampla in 24 de ore, daca nu cumva ai raspuns la intrebari care apoi au fost sterse si, in concluzie, ai pierdut si funda acordata.

| EmaS a răspuns:

Aici te poti vedea! http://www.tpu.ro/useri/9/

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:) intra la utilizatori si in dreapta scrie numele tau care il utilizezi pe TPU si ai sa vezi ca figurezi la pozitia 846.
O seara buna:)
http://www.tpu.ro/useri?s=Perladepefundulm%C4%83rii&o=rank_asc