| anda_2120 a întrebat:

Buna am o mare problema de ce nu ma lasa sa trimit mesaje zice asa : statusul de membru junor nu premite treimiterea de meseje. doar cand devin membru senior pot? dar astept pana atunci? si apropo cum sau cand devii membru senior?

Răspuns Câştigător
| youangeldevil a răspuns:

Nu te lasa deoarece nu ai statusu de senior, nu stiu exact cate raspunsuri trebuie sa dai, daca nu ma insel am prieteni care au statutul de senior desi au 90 si ceva de raspunsuri. si trebuiesc date in 10 zile daca nu ma insel... acum funda?

5 răspunsuri:
| LifeFail a răspuns:

Citeşte aici, te vei lămuri:
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
Baftă!

| Abandoned a răspuns:

Asa este, cum zice SimonaTPU! D-aia nu pot sa-i raspund ei la mesajele private de pe TPU!

| Crazyfish a răspuns:

Stii sa citesti, nu?
Citeste atunci:
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183
Noutati,schimbari si tu habar n-ai!

| Kozmyn96 a răspuns:

Ai nevoie de minim 100 de răspunsuri şi 10 zile de activitate! Fundă?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri inteligente pentru a deveni senior. Esti junior pentru ca esti incepatore.
Ce nu poti sa faci ca membru junior. Nu poti sa faci trolling in esenta:

- Nu poti sa postezi pe chat

- Nu poti sa votezi si sa raportezi

- Nu poti trimiti mesaje private

Poti insa sa te implici in comunitate si sa dovedesti ca ai ceva de spus.