| ailin a întrebat:

Buna am primit un email cu o notificare cum ca am primit un raspuns la intrebarea postata de maine mai devreme dar nu il vad nicaieri stiti cumva care este problema? nici cand intru p tpu.ro nu l vad nici cand intru p email

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

1. Toate postarile noastre apar pe site cu o mica intarziere (0-15 minute). Dureaza ceva timp pana se fac toate actualizarile datelor. Incearca sa revii la intrebare putin mai tarziu!
2. Este posibil ca acel raspuns sa fi fost raportat.
Numai bine!

4 răspunsuri:
| Nevermindd a răspuns:

"Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea"...Asta sau poate a fost respins din cauza unui limbaj vulgar, promovarea unui site.
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

| ioanaioana a răspuns:

Cautal prin toata lista

| Barcecruz a răspuns:

Necesita ceva timpwinking stai calm/a

| Barcecruz a răspuns:

Necesita ceva timp, stai calm/a si multa bafta sa primesti funda!