| JustUs4ever a întrebat:

Am pus o poza la profilul de pe site-ul acesta si imi apare doar cand pun o intrebare, nu si atunci cand raspund. Ce sa fac sa apara si cand raspund? Dau funditawinking

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Noi deja te vedem, stai liniştit! Iar peste câteva ore-zile, poza ta va apărea şi pe profil.
Durează până se actualizează datele. Ai puţină răbdare!
Succes! Numai bine!

3 răspunsuri:
| anncky a răspuns:

Si mie imi apare la fel. esti nou p site? sau ti-ai schimbat poza de profil recent?

| Stitch92 a răspuns:

O sa iti apara in curand, cam dupa 2 zile asa. Funda!

| Jessica a răspuns:

Buna.
Trebuie sa ai rabdare ca sa iti apara si la profil sau atunci cand raspunzi. Dupa cateva zile apare imaginea.