| veveritza6499 a întrebat:

Daca ai dat funda cuiva si apoi te razgandesti si vrei sa i-o dai altcuiva poti sa iti mai retragi sau sa stergi acea funda si sa o dai cui merita mai mult tongue?

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Da. Trimiţi un mesaj la Contact.

NOname
| NOname a răspuns:

Http://i.imgur.com/7mRHL.jpg

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ar fi frumos din partea ta să face așa ceva?
Nu, de acea când bifezi funda la un răspuns ești întrebat/ă dacă ești sigur/ă, nu mergem uite cioară, zboară porumbelul ori mulțumesc că ai fot util ieri dar azi ești nul pentru mine!
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Da,se poate, dar consider ca nu este frumos.Ai dat-o, data sa fie, dor nu e capat de tara o funda.

| Azµre a răspuns:

Da poți, trimiți un mesaj la contact.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Vezi la secțiunea CONTACT!*trimite mesaj*
O zi bună!
O z

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Odată dată cuiva, nu poţi să te mai răzgândeşti, nu o poţi şterge.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi daca nu citesti regulamentul? Cand vrei sa dai funda cuiva, asteapta raspunsuri mai multe.Acum,trimte cererea la CONTACT.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti trimite un mesaj la contact, spunand problema!

| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Din cate stiam eu, nu poti sterge funda.Dar poti sterge intrebarea si trebuie confirmata.